WSPÓŁPRACA ON-LINE

Szukasz profesjonalnej opieki trenerskiej na odległość?

Dołącz do grona setek zadowolonych osób z całej Polski, którym pomogłem osiągnąć upragnione cele.

Czym jest współpraca on-line?

Jest to forma spotkań i konsultacji wideo live, podczas których nauczę Cię trenować w praktyczny, przemyślany i efektywny sposób.

Możesz śmiało liczyć na bieżące wskazówki, filmy treningowe, analizę ćwiczeń i aktualizacje Twojego planu treningowego.

Mając stały kontakt telefoniczny i mailowy masz pewność, że potraktuję Cię w 100% indywidualnie.

Jak wygląda ten model współpracy?

Po wykupieniu oferty otrzymujesz mailowo szczegółowy kwestionariusz treningowy i dietetyczny. Na jego podstawie dowiem się o Twoim aktualnym stanie zdrowia, ogólnej aktywności czy stylu życia.

Następnie umawiamy się na pierwszą konsultację on-line, podczas której dokładnie omawiamy Twój model treningu i żywienia na najbliższe tygodnie.

W przeciągu 5 dni od naszej konsultacji, otrzymasz ode mnie przygotowany plan treningowy z nagranymi materiałami wideo do samodzielnej realizacji.

Co osiągnę trenując w taki sposób?

Przede wszystkim umiejętność programowania własnych treningów, aktualizowaną na bieżąco bazę ćwiczeń oraz wiedzę na temat efektywnego treningu.

Zakładając regularność i konsekwencję 3-4 jednostek treningowych w tygodniu masz pewność poprawy jakości sylwetki, korekcji wad postawy, zwiększenia elastyczności tkanek, siły mięśniowej i ogólnej wydolności. Inwestycja w siebie gwarantująca możliwie największą formę.

Zapraszam Cię serdecznie na pierwszą bezpłatną konsultację on-line.

Zobacz co mówią o mnie klienci:

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie!