TRENING Z DZIECKIEM

Jesteś rodzicem, który chce zadbać o prawidłowy i bezpieczny rozwój fizyczny Twojego dziecka?

Przeczytaj jak pracuję z moimi najmłodszymi podopiecznymi.

Złoty wiek sportowy dziecka

Jednym z najwspanialszych etapów w życiu każdego dziecka jest możliwość aktywnego wykorzystania tego czasu, w którym zdobywanie nowych umiejętności, edukacja w podejmowaniu decyzji i radzeniu sobie z wysiłkiem dopełniają nasz rozwój psycho-fizyczny.

Według lekarzy, psychologów i specjalistów z dziedziny sportu jest to czas pomiędzy 9. a 12. rokiem życia, kiedy dziecko jest w kwiecie wieku. Wzrasta wtedy poziom motywacji, zaangażowania i rywalizacji (nie tylko sportowej), co jest kluczowym elementem w dalszych etapach dojrzewania.

Zdolności motoryczne dziecka wkraczają w tym czasie na kolejny poziom – rozwija się szybkość, zwinność, myślenie przestrzenne i czerpanie radości z treningu.

Zwinność kluczem do sukcesu?

Czy wiesz, że zwinność jest jedną z głównych cech motorycznych człowieka, która zaraz obok siły i wydolności wymaga ciągłego doskonalenia?

Odpowiednie formy rozciągania i mobilizacji, ćwiczenia zręcznościowe, szybkościowo-siłowe i kondycyjne pomogą utrzymać zdrowie i energię Twojego dziecka na każdy dzień.

Moi najmłodsi adepci są w wieku 6-15 lat, gdzie metodycznie przeplatamy zabawy ruchowe i różnorodne ćwiczenia oparte na podstawowych wzorcach ruchu.

Wspólnie po kolejne sukcesy!

Ćwicząc od dawna z dziećmi w różnym przedziale wiekowym, osiągnęliśmy wspólnie wiele sukcesów, zarówno sportowych jak i prozdrowotnych.

Pamiętaj, że połączenie ćwiczeń korekcyjnych, gibkościowych i wzmacniających daje nie tylko solidne podstawy treningowe jak i zapewnia dalszy świadomy rozwój fizyczny.

Zapraszam Was serdecznie na pierwszą, bezpłatną konsultację.

Zobacz co mówią o mnie klienci:

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie!