Medyczny Trener Personalny z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Branży Fitness. Znawca treningu siłowego i medycznego z elementami rehabilitacji ruchowej i pourazowej. Pasjonata szeroko pojętego ruchu i masażu leczniczego.

Szkoleniowiec, wykładowca i Mentor Trenerów Personalnych w placówce szkoleniowej ProFi Fitness School Poland oraz egzaminator w Federacji REP’s Polska (EQF 6). Autor szkoleń stacjonarnych, webinarów on-line i poradników treningowych dotyczących treningu siłowego i funkcjonalnego. Prelegent na największych Konwencjach Fitness w kraju.

Czytając powyższy opis masz tylko częściowy obraz tego, co osiągnąłem ,,zawodowo” w mojej wspaniałej przygodzie związanej z treningiem od najmłodszych lat. Chcesz dowiedzieć się co robię na co dzień? Czytaj dalej! 🙂

Przede wszystkim pracuję indywidualnie i grupowo z osobami w różnym przedziale wiekowym (już od 6. roku życia), skupiając się nad niwelowaniem wad postawy, przywracaniem do zdrowia po kontuzjach i osiąganiem możliwie najlepszej sylwetki i wyników sportowych.

Dążąc do maksymalnego komfortu pracy, kompleksowej opieki klienta i ekskluzywnych warunków spotkań, stworzyłem prywatne Studio Rehabilitacyjno-Treningowe w Poznaniu (Studio Treningowe Orłów), w którym pomagam osiągać założone cele w możliwie najprostszy, najbardziej skuteczny i przede wszystkim zrozumiały dla każdego sposób, na każdym etapie.

Zarówno podczas prowadzenia szkoleń jak i współpracy indywidualnej zawsze wyznaję zasadę, że wzajemna uczciwość i wspólne zaangażowanie są absolutną podstawą do zbudowania zdrowych relacji i trwałych efektów naszych wzajemnych działań.

Mam na imię Tomek i szczerze chcę Ci pomóc, dlatego zapraszam Cię serdecznie na pierwszą, bezpłatną konsultację i rozmowę poznawczą.

Trener personalny z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Branży Fitness. Znawca treningu siłowego i medycznego z elementami rehabilitacji ruchowej i pourazowej. Pasjonata szeroko pojętego ruchu i masażu leczniczego.

Szkoleniowiec, wykładowca i egzaminator w placówkach szkoleniowych ProFi Fitness School Poland i REP’s Polska. Autor szkoleń stacjonarnych, webinarów on-line i poradników treningowych. Prelegent na największych Konwencjach Fitness w kraju.

Czytając powyższy opis masz niewielki obrazek tego, co osiągnąłem w mojej wspaniałej przygodzie związanej z treningiem od najmłodszych lat. Chcesz dowiedzieć się co robię na co dzień? Czytaj dalej 😊

Przede wszystkim pracuję indywidualnie z osobami w różnym przedziale wiekowym (już od 6. roku życia), skupiając się nad niwelowaniem wad postawy, przywracaniem do zdrowia po kontuzjach i osiąganiem możliwie najlepszej sylwetki i wyników sportowych.

Dążąc do maksymalnego komfortu pracy, kompleksowej opieki i ekskluzywnych warunków spotkań, stworzyłem prywatne Studio Rehabilitacyjno-Treningowe w Poznaniu, w którym pomagam osiągać założone cele w prosty, skuteczny i zrozumiały dla każdego sposób.

Wyznaję jednak zasadę, że wzajemna uczciwość i wspólne zaangażowanie są absolutną podstawą do zbudowania zdrowych relacji i trwałych efektów współpracy.

Mam na imię Tomek i szczerze chcę Ci pomóc. Zapraszam Cię serdecznie na bezpłatną konsultację.