SZKOLENIA / WARSZTATY

Dążysz do bycia specjalistą i chcesz zdobywać nowe umiejętności treningowe?

Zapraszam Cię serdecznie na szkolenia bazowe i warsztaty specjalistyczne w całej Polsce.

Dla kogo są przeznaczone szkolenia stacjonarne?

Przede wszystkim dla trenerów personalnych i instruktorów fitness, nauczycieli akademickich, terapeutów ruchowych, fizjoterapeutów oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się trenować w poprawny, metodyczny i zrozumiały sposób.

Jako szkoleniowiec ProFi Fitness School Poland i REP’s Polska, od ponad 5 lat prowadzę szkolenia bazowe dla przyszłych trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Prowadzę również specjalistyczne warsztaty uzupełniające z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego i medycznego.

A jeśli nie mam wcześniejszych uprawnień?

Szkolenia bazowe (instruktorskie) nie wymagają wcześniejszych kwalifikacji – przygotuję Cię od samych podstaw w kwestiach metodyki treningu i zasad biznesu trenera. Warto jednak, aby z warsztatów specjalistycznych skorzystały osoby, które mają już dobrze opanowaną wiedzę dotyczącą podstaw anatomii i treningu.

Każde szkolenie staram się maksymalnie wypełnić praktyczną wiedzą opartą na wiedzy anatomicznej, biomechanice ruchu i racjonalnym podejściu. Tym samym otrzymujesz solidną dawkę wiedzę podaną w prosty, lekki i zrozumiały sposób.

Co oferują szkolenia specjalistyczne?

Przede wszystkim uczą wykorzystania koncepcji i metod treningowych dotyczących motoryki naszego układu ruchu.

Nauczysz się specjalistycznych ćwiczeń z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego i medycznego. Dowiesz się jak budować jednostki treningowe zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych sportowców.

 Tym samym zdobędziesz nowe umiejętności w Twojej pracy, które wykorzystasz już następnego dnia.

Zobacz co mówią o mnie klienci: