PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

Jesteś wykwalifikowanym trenerem personalnym lub przygotowujesz się do zawodów sportowych?

Ta oferta jest dla Ciebie – podnieś swoje kompetencje i wejdź na wyższy poziom treningu.

Trener Personalny / Instruktor Fitness

Chcesz przekazywać swoim klientom wiedzę na najwyższym poziomie i być dla nich autorytetem? A może dążysz do osiągnięcia własnych celów sportowych?

Jako Mentor Trenerów Personalnych i wieloletni szkoleniowiec, w dokładny i zrozumiały sposób wytłumaczę Ci zagadnienia dotyczące fizjologii wysiłku i biomechaniki ruchu na dwa sposoby – teoretycznie i praktycznie.

Dzięki temu uzyskasz nową wiedzę, którą od zaraz będziesz mógł wykorzystać zarówno w swoich treningach, jak i w pracy z Twoimi klientami.

Przygotowanie do zawodów

Jeśli z kolei trenujesz amatorsko lub zawodowo daną dyscyplinę i chcesz zadbać o swój maksymalny rozwój fizyczny – pomogę osiągnąć Ci najlepsze możliwe rezultaty.

Od wielu lat pomagam komleksowo sportowcom (m. in MMA, pływanie, rugby, pole dance) w osiąganiu kolejnych sukcesów – począwszy od diagnostyki i testów sprawnościowych, przez dopasowanie i optymalizację treningu, po zadbanie o prewencję i regenerację powysiłkową.

Tym samym zbudujesz formę życia w zdrowy i skuteczny sposób.

Jak latać to tylko z Orłami

Praca z wykfalifikowanymi trenerami personalnymi z całej Polski oraz przygotowywanie zawodników pod kątem motoryki już nie raz udowodniły, że wzajemne zaufanie to podstawa każdej współpracy.

Z mojej strony możesz śmiało liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną opiekę trenerską. Wyznaję zasadę, że wspólne zebrane doświadczenie i pełne zaangażowanie będą kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Zapraszam Cię serdecznie na pierwszą bezpłatną konsultację.

Zobacz co mówią o mnie klienci:

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie!