PLAN TRENINGOWY

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu dokładnego planu treningowego?

Przygotuję dla Ciebie indywidualny plan treningowy dopasowany do Twoich celów.

Kupuję plan treningowy – i co teraz?

W przeciągu godziny od zakupu, otrzymasz ode mnie mailowo kwestionariusz treningowy, w którym znajdziesz ponad 30 szczegółowych pytań dotyczących Twojej aktualnej formy, samopoczucia, historii kontuzji czy stylu życia.

Tym samym masz pewność, że plan treningowy, który dla Ciebie przygotuję to nie przypadkowo wypisany zbiór ćwiczeń, tylko starannie dobrana metodyka treningowa uwzględniająca Twoją obecną sytuację.

Gwarantuję Ci realne wyzwanie dające pewny progres, niezależnie od obranego celu treningowego.

Bogactwo wiedzy treningowej – na już!

Pamiętaj, że skuteczność treningu polega nie tylko na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, ale również jest sumą wielu parametrów.

Warto pamiętać o oszacowaniu czasu trwania całego treningu, dopasowaniu odpowiedniej objętości i intensywności ćwiczeń, wyznaczenia czasu przerw między seriami jak i czasu aktywnej pracy mięśniowej w każdym ćwiczeniu.

W planie treningowym znajdziesz gotowe moduły podzielone na ćwiczenia rozgrzewkowe, prewencyjne, siłowe i kondycyjne – dzięki temu będziesz uczyć się jak trenować w zdrowy, zrozumiały i efektywny sposób.

Czy otrzymam materiały wideo?

Tak! Wychodzę z założenia, że profesjonalnie przygotowany plan treningowy to nie tylko sucha rozpiska, ale również dostęp do krótkich i treściwych filmów przedstawiających sposób wykonania każdego ćwiczenia.

Przedstawię Ci model pracy w jak najbardziej dokładny i obrazowy sposób, a od tego w głównej mierze będzie zależeć poprawność i jakość wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń.

Zapraszam Cię serdecznie na pierwszą bezpłatną konsultację on-line.

Zobacz co mówią o mnie klienci:

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie!